HAKKIMIZDA

 

 

Yüzer Yüzer Pompa firması aile büyüğümüz Ziya Yüzer tarafından 1950 yılında İstanbul’da kurulmuş olup faaliyetine bir aile firması olarak devam etmektedir. Sektörde makine motor tamiri ve jeneratör grupları montajı ile başlayan faaliyetini ilerleyen zamanda su pompası imalatı ve ithalatı olarak değiştirip günümüzde faaliyetine devam etmektedir. Firmamız sektörde yarım asırdan fazla varlık göstermiş olup 2. ve 3. nesil beraberce faaliyetine devam etmektedir.


Firmamız imalatını ve teknik servisine 4. Levent Eski Oto Sanayi Sitesinde, ithalat ve satışına Perpa Ticaret Merkezin’de ki mağazamızda devam etmektedir.


Firmamız İtalya’nın önde gelen firmalarından başta City Pumps, Pentair Water, Conforto, Sumoto Motors, Subline Submesible Pumps, Varem, Umbra Pompe , Italtecnica, Enolgas, Meccanotecnica Umbra ithalat yapmaktadır. Stoklarımızda her zaman eksiksiz ürün bulundurmayı, ithalatını yaptığımız bütün ürünlerin yedek parçasını stoklarımızda bulundurmayı ve bu ürünlere senelerden beri beraber olduğumuz tecrübeli kadromuzla servis vermeyi firmamız kendine bir hedef olarak belirlemiştir.


2012 senesinden itibaren firmamız ikinci bir iş kolu olan deniz motorları ve tekne malzemeleri sektörüne girmiştir. Yüzer Pompa olarak birçok markayı bu sektörde de bünyesinde bulunduran firmamız başta dizel deniz motorları olmak üzere bir çok tekne yan malzemesinin ithalatını ve satışını gerçekleştirmektedir.
Firmamız imal ve ithal ettiği ürünlerde kalite çizgisini bozmadan orjinal İtalyan ürünler ithal etmekte ve güvenilir imalatını sürdürmektedir.