CITY PUMPS 4" ARTEZYEN PASLANMAZ DALGIÇ MOTORLARI
Uzun hizmet ömrü için birinci sınıf AISI 316 ve DUPLEX malzemelerden üretilmiş 4 inç yağ soğutmalı motorlardır.
| Güç | 0.37 ile 7.5 kW |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Çalışma Derinliği | 200 m |
| Motor | 2 kutup |
| Yalıtım Sınıfı | F |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |
| Motor Gövdesi | Paslanmaz AISI 316 |
| Üst Braket | Paslanmaz AISI 316 |
| Şaft | Duplex Paslanmaz |
| Taban | Paslanmaz AISI 316 |
*** Monofaze modellerde kondansatör motor ile birlikte verilmektedir.