| Ürün Kodu : | CBR |
| Kategori : | Foseptik dalgıç pompalar |
CITY PUMPS COBRA SERİSİ FLATÖRLÜ LİRLİ SU DALGIÇ POMPALAR
Ev ortamlarında kirli su ve atıksu tahliyesi için tasarlanmıştır
ve 40 mm çapa kadar askıda katı maddeleri atabilir.
Otomatik, sabit kurulumlarda kullanımı kolay ve güvenilirdir.
| Maksimum Debi | 400 l/min (24 m³/h) |
| Maksimum Yükseklik | 11 m |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | +40° C |
| Maksimum Katı Geçirgenliği | Ø 40 mm |
| Maksimum Su Altında Çalışma Derinliği | 5m |
| Motor | 2 kutup |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |