CITY PUMPS IC SERİSİ DÖKÜM GÖVDELİ SANTRİFÜJ POMPALAR
Temiz su ve pompanın yapıldığı malzemelere kimyasal olarak zarar vermeyen sıvılarla kullanıma uygundur.
Güvenilir ve kullanımı kolay oldukları için bu pompalar,
küçük ve orta ölçekli basınçlı su depolarıyla birlikte su dağıtımı, sıvı transferi ve bahçelerin
sulanması gibi evsel ve sivil uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Pompa, kapalı bir ortamda veya olumsuz hava koşullarından korunacak şekilde kurulmalıdır.
| Maksimum Debi | 120 l/min (7.2 m³/s) |
| Maksimum Yükseklik | 41 m ye kadar |
| Maksimum Emiş | 7 metreye kadar |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | -10 °C ve +90 °C |
| Maksimum Çevre Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Çalışma Basıncı | 6 Bar |
| Motor | 2 Kutup |
| Koruma Sınıfı | IP X4 |