CITY PUMPS ICB SERİSİ ÇİFT FANLI POMPALAR
Temiz su ve pompanın yapıldığı malzemelere kimyasal olarak zarar vermeyen
sıvılarla kullanıma uygundur.
Yüksek performansı ve geniş uygulama yelpazesine uyarlanabilirliği, özellikle
şebeke basıncını artırmak için basınçlı tanklarla birlikte su dağıtımında ve
yangın söndürme sistemlerinde evsel, sivil ve endüstriyel uygulamalarda ideal seçim olmasını sağlar.
Pompa, kapalı bir ortamda veya kötü hava koşullarından korunacak şekilde kurulmalıdır.
ICB serisi pompalar çift fana sahip pompalardır.
1 Hp den 10 Hp ye kadar modelleri bulunmaktadır. Pompa pervanelesi sarı malzemeden üretilmiştir.
| Maksimum Debi | 400 l/dk (24 m³/s) |
| Maksimum Yükseklik | 112 m ye kadar |
| Maksimum Emiş | 7 metreye kadar |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | -10 °C ve +90 °C |
| Maksimum Çevre Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Çalışma Basıncı | 10 Bar |
| Motor | 2 Kutup |
| Koruma Sınıfı | IP X4 |