CITY PUMPS IQ-BS SERİSİ SARI GÖVDELİ PREFERİKAL POMPALAR
Aşındırıcı parçacıklardan arındırılmış dizel/nafta ve temiz su ile pompa bileşenlerine zarar
vermeyen aşındırıcı olmayan sıvıların pompalanması için tasarlanmıştır.
Hidrolik özellikleri, kompakt yapıları ve küçük boyutları, onları soğutma üniteleri, klimalar,
soğutucular ve kazan besleme sistemleri gibi endüstriyel uygulamalar için ideal hale getirir.
| Maksimum Debi | 50 l/min (3.0 m³/h) |
| Maksimum Yükseklik | 95 m |
| Maksimum Emiş | 8 m |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | -10 °C and +90 °C |
| Maksimum Çevre Sıcaklığı | -10 °C and +40 °C |
| Maksimum Çalışma Basıncı | 10 bar |
| Motor | 2 kutup |
| Koruma Sınıfı | IP X4 |