CITY PUMPS JET SS SERİSİ PASLANMAZ GÖVDELİ JET POMPALAR
Temiz su ve pompanın yapıldığı malzemelere kimyasal olarak zarar vermeyen sıvılarla kullanıma uygundur.
Kendinden emişli JET SS pompaları, havanın bulunduğu durumlarda bile su pompalamak üzere tasarlanmıştır.
Güvenilirlikleri ve kullanım kolaylıkları nedeniyle,
küçük veya orta boy basınçlı su depolarıyla birlikte su dağıtımı gibi ev uygulamalarında ve
bahçe ve meyve bahçelerinin sulanmasında vb. kullanılması önerilir.
Pompa, kapalı bir ortamda veya kötü hava koşullarından korunacak şekilde kurulmalıdır.
| Maksimum Debi | 70 l/min (4.2 m³/s) |
| Maksimum Yükseklik | 60 m ye kadar |
| Maksimum Emiş | 9 metreye kadar |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | -10 °C ve +40 °C |
| Maksimum Çevre Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Çalışma Basıncı | 6 Bar |
| Motor | 2 Kutup |
| Koruma Sınıfı | IP X4 |
JET SS serisi pompaların 0,85 Hp, 1 Hp ve 1,5 Hp monofaze modelleri bulunmaktadır