CITY PUMPS JS 08 SERİSİ DÖKÜM JET POMPALAR
Temiz su ve pompanın yapıldığı malzemelere kimyasal olarak aşındırıcı olmayan
sıvılarla kullanıma uygundur.
Kendinden emişli JS pompaları, havanın bulunduğu durumlarda bile su pompalamak
üzere tasarlanmıştır.
Güvenilirlikleri ve kullanım kolaylıkları nedeniyle, küçük veya orta boy basınçlı su depolarıyla
birlikte su dağıtımı gibi ev uygulamalarında ve bahçe ve meyve bahçelerinin
sulanmasında vb. kullanılması önerilir. Pompa, kapalı bir ortamda
veya kötü hava koşullarından korunacak şekilde kurulmalıdır.
| Maksimum Debi | 60 l/min (3.6 m³/s) |
| Maksimum Yükseklik | 48 m ye kadar |
| Maksimum Emiş | 9 metreye kadar |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | -10 °C ve +40 °C |
| Maksimum Çevre Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Çalışma Basıncı | 6 Bar |
| Motor | 2 Kutup |
| Koruma Sınıfı | IP X4 |