CITY PUMPS JSE SERİSİ DÖKÜM JET POMPALAR
JSE serisi kendinden emişli pompalar, su ve hava içeren sıvıları çekmek için tasarlanmıştır.
Güvenilir ve kullanımı kolaydır. Özellikle küçük ve orta boy hidrofor tankları ile su
dağıtımında ve sulamada etkili oldukları için ev kullanımında tercih edilen bir üründür.
| Maksimum Debi | 80 l/min (4.8 m³/s) |
| Maksimum Yükseklik | 97 m ye kadar |
| Maksimum Emiş | 9 metreye kadar |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | -10 °C ve +40 °C |
| Maksimum Çevre Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Çalışma Basıncı | 6 Bar |
| Motor | 2 Kutup |
| Koruma Sınıfı | IP X4 |
JSE tip pompaların 2 Hp monofaze ve 3 Hp trifaze modelleri mevcuttur.
JSE tip pompaların pervaneleri sarıdır.