CITY PUMPS MS SERİSİ ÇOK FANLI POMPALAR
Temiz su için kullanıma uygundur.
Sessiz olmalarından dolayı bu pompalar yaygın olarak kullanılmaktadır.
Suyun kombinasyon halinde dağıtımı gibi evsel uygulamalarda
küçük ve orta ölçekli hidrofor tankları ile kullanıma uygundur.
Bahçe ve meyve bahçelerinin sulanması için uygundur
Pompa kapalı bir ortama veya sert hava koşullarından korunaklı bir yere kurulmalıdır.
MS serisi pompalar 0,60 Hp ve 0,75 Hp monofaze olarak mevcuttur.
| Maksimum Debi | 80 l/dk (4.8 m³/s) |
| Maksimum Yükseklik | 52 m ye kadar |
| Maksimum Emiş | 7 metreye kadar |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | -10 °C ve +40 °C |
| Maksimum Çevre Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Çalışma Basıncı | 7 Bar |
| Motor | 2 Kutup |
| Koruma Sınıfı | IP X4 |