| Ürün Kodu : | NH |
| Kategori : | Keson kuyu dalgıç pompalar |
CITY PUMPS NH SERİSİ ÇOK KADEMELİ KESON KUYU DALGIÇ POMPALAR
Evsel, tarımsal ve sivil ortamlarda temiz su transferi için tasarlanmıştır.
Su depoları veya rezervuarların su temini ve bahçe sulaması için idealdir.
| Maksimum Debi | 120 l/dk (7.2 m³/h) |
| Maksimum Yükseklik | 95 m |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | +40 °C |
| Maksimum Kum Geçirgenliği | 150 g/m³ |
| Su Altında Maksimum Çalışma Yüksekliği | 20 m (uygun kablo kesiti ile) |
| Motor | 2 kutup |
| Koruma | IP 68 |