| Ürün Kodu : | PTR |
| Kategori : | Foseptik dalgıç pompalar |
CITY PUMPS PATROL SERİSİ FOSEPTİK DALGIÇ POMPALAR
Patrol serisi pompalar, olağanüstü sağlamlık, aşınma direnci ve uzun
ömür sunan kalın dökme demirden üretilmiştir. İki kanallı pervanelere
sahip bu pompalar, askıda katı madde ve kısa lifler içeren sıvıların
yanı sıra kanalizasyon, atık su, çamurlu su, aktif ve çürümüş
çamuru tahliye etmek için tasarlanmıştır. Kanalizasyonlar,
tüneller, kazılar, kanallar ve yer altı otoparkları dahil
olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için uygundur.
* Monofaze modeller panolu ve flatörlü, trifaze
modelleri ise panosuz ve flatörsüzdür
| Maksimum Debi | 1600 l/min (96 m³/h) |
| Maksimum Yükseklik | 25 m |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | +40° C |
| Katı Geçirgenliği | Ø 50 mm for Patrol /50 Ø 65 mm for Patrol /65 |
| Maksimum Su Altında Çalışma Seviyesi | 10 m |
| Motor | 2 kutup |
| Koruma | IP 68 |