| Ürün Kodu : | RST |
| Kategori : | Foseptik dalgıç pompalar |
CITY PUMPS RANGER ST SERİSİ TAMAMI PASLANMAZ FOSEPTİK DAGIÇ POMPALAR
Ranger-ST paslanmaz çelik dalgıç pompalar, çamur karışımlı su,
yeraltı suyu veya yüzey suyu gibi suda askıda katı madde bulunan
evsel, sivil ve endüstriyel ortamlarda atıksu tahliyesi için tasarlanmıştır.
Ayrıca bodrum katları, yer altı otoparkları, oto yıkama istasyonları
gibi su basmış alanların boşaltılması ve septik tankların ve
kanalizasyon sistemlerinin boşaltılması için de mükemmeldirler.
* Monofaze ve trifaze çeşitleri mevcuttur.
* Monofaze modeller şamandralıdır, trifaze modellerde şamandra bulunmamaktadır.
| Maksimum Debi | 750 l/min (45 m³/h) |
| Maksimum Yükseklik | 15.5 m |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | +40° C |
| Maksimum Katı Geçirgenliği | Ø 40 mm Ranger / 35 Ø 50 mm Ranger / 50 |
| Su Altında Maksimum Çalışma Derinliği | 5m |
| Motor | 2 kutup |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |