| Ürün Kodu : | TTN |
| Kategori : | Foseptik dalgıç pompalar |
CITY PUMPS TITAN SERİSİ FOSEPTİK DALGIÇ POMPALAR
Titan serisi, olağanüstü sağlamlık, aşınma direnci ve uzun ömür
sunan kalın dökme demirden üretilmiştir. Vorteks tipi pervanelere
sahip bu pompalar, kanalizasyon, atık su, çamur karışımlı su,
aktif ve çürümüş çamuru tahliye etmek için tasarlanmıştır.
Kanalizasyonlar, tüneller, kazılar, kanallar ve yer altı otoparkları
dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için uygundur.
* Monofaze modeller panolu ve flatörlü, trifaze
modelleri ise panosuz ve flatörsüzdür.
| Maksimum Debi | 1250 l/min (75 m³/h) |
| Maksimum Yükseklik | 20 m |
| Maksimum Sıvı Sıcaklığı | +40° C |
| Katı Geçirgenliği | Ø 50 mm for Titan /50 Ø 65 mm for Titan /65 |
| Maksimum Su Altında Çalışma Seviyesi | 10 m |
| Motor | 2 kutup |
| Koruma | IP 68 |